Bedenin yapısını geliştirme ve düzeltme, kasları güçlendirme ve esneklik kazandırma gibi pek çok amaca bir arada hitap eden bir spor dalı olan jimnastik, dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde uzun senelerden beri uygulanır. Jimnastik başlangıç ısınma hareketleri ile ya da bazı temel egzersizler ile küçük yaşlarda, beden eğitimi derslerinde tanışmış olmanız çok olası. Çünkü jimnastik daha çevik, sağlıklı ve güçlü bir bedene sahip olmak bakımından etkili pek çok farklı egzersizi bir arada barındırır. Tabii ki de profesyonel anlamda jimnastik yapmak, uzun seneler alan bir eğitim, tecrübe ve gayret gerektirir. Fakat yeni başlayanlar için jimnastik hareketleri, daha esnek ve güçlü bir vücuda sahip olmak isteyen sporcular tarafından da basitçe uygulanabilir.

Eğer siz de jimnastik yapmak istiyor ama bir türlü nereden başlamanız gerektiğine karar veremiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Bizler Heryer Parkour olarak jimnastik alanında her zaman yanınızdayız. Eğer başlamadan önce jimnastik hareketleri ile alakalı bilgi edinmek istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Heryer Parkour olarak, ister sıfırdan başlayacak bir sporcu olun ister spora düzenli devam etmek isteyen deneyimli bir sporcu olun hangi yaş grubuna dâhil olduğunuz fark etmeksizin tüm jimnastik eğitimleriniz için yanınızdayız. Sporun yaşı olmadığına inanıyoruz ve eğitim almak isteyen büyük küçük herkesi salonumuza bekliyoruz.