Freerunning deyince aklınıza herhangi bir şey gelmiyor olabilir. Ancak mutlaka bir yerlerde karşınıza çıkmış olan bu uygulama içeriğini öğrendiğiniz zaman size bir yerlerden tanıdık gelecek. Sporu adeta bir sanat dalına çeviren freerunning hayal etmenin sınırı yoktur. Özellikle de İstanbul’da yaşayanlar için. Peki, Freerunning İstanbul nedir? Nasıl yapılır? Nerelerde yapılabilir?

Freeruning, hayal gücünüzü de arkanıza alarak şehrin tüm yapıları arasında dilediğiniz gibi hareket etme sanatıdır. Burada bütün yaratıcılık size kalmıştır, zıplar, atlar yükselir, döner ve aklınıza gelen her türlü hareketi yapabilirsiniz. Bedeninize hâkim bir şekilde kendinizi her zamankinden daha özgür hissedebilmek elinizdedir. İnsanın içindeki enerjiyi en güzel şekilde ortaya çıkaran bu spor dalı ile hafiflersiniz ve daha önce hiç hissetmediğiniz kadar mutlu hissedebilirsiniz.

Freerunning sporuna ilgi duyuyor ancak bunu güvenle nerede öğreneceğinizi bilmiyorsanız, biz Heryer Parkour olarak yanınızdayız. Her yaşa ve her kesime hitap eden freerunning sporu ile engelleri kıvraklıkla aşarken bedeninizi, zekânızı kullanarak insanları kendinize hayran bıraktırabilirsiniz. Biz, ismimizle müsemma bir şekilde hayatın her alanının adeta bir parkur güzelliğinde olduğuna inanıyoruz. Freerunning İstanbul ile de bu sporla ilgilenen herkesi bir araya getirmeye çalışıyoruz. Hayatın karmaşasına bir son vermek için, doğaya ve yapılara nasıl hükmedebileceğinizi görmek için Freerunning İstanbul ile tanışabilir ve Heryer Parkour olarak bize başvurabilirsiniz. Çok daha detaylı bilgiyi telefonla ya da yüz yüze alabilirsiniz.