Biz Kimiz

HerYerParkour'a hoş geldiniz

HerYerParkour, yeni nesil atletik sporlardan olan Parkour ve Freerun’ı tanıtmak ve geliştirmek için ortak bir fikir etrafında birleşmiş sporcu ve sporseverlerin kurduğu bir platformdur.

Parkour ve Freerun sporları ile ilgilenen herkesi bir araya getirmek, yerçekimine karşı yapılan estetik, adrenalin dolu ve eğlenceli hareketler içeren bu sporları her yaştan insana sevdirmek ve özellikle çocuklar ve gençler arasında yaygınlaştırmak amacıyla Heryerparkour Platform’u, Parkour, Freerun ve Hareket Akademisini, İstanbul Anadolu Yakası’nın en güzel semtlerinden bir olan Maltepe Dragos’ta hizmete açmıştır.

Web sitemizde, HeYerParkour aktivitelerinin yanısıra,  Parkour ve Freerun sporlarındaki gelişmeleri ve etkinlikleri takip edebilir, kendi serüveninizi paylaşabilir, eğitici videolara ulaşabilir, diğer sporcuların performanslarını izleyebilirsiniz. Birlikte, sesimizi geniş kitlelere duyurabilir, sporun sadece salonlarla sınırlı olmadığını, rutinlere bağlı kalmadan sokakta, parkta, şehirde, evde, alışveriş merkezinde, kısaca her yerde yapılabileceğini anlatabilir ve sporu hayatımızın bir parçası haline getirebiliriz.

Sizleri de fikirlerinizle ve burada yapacağınız paylaşımlarınızla ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

HerYerParkour Platformu